
ПРОЄКТ «ДОМАШНЯ АКАДЕМІЯ «СОКІЛ»
Група «Інститут прикладної теології», Спільнота «Воскресіння» започатковує освітній родинний проєкт, що має назву «Домашня Академія «Сокіл» для людей будь-якого віку».
У нинішній час багатьох викликів існує потреба долучення родини до виховуючого світогляд процесу, тож пропонуємо привернути увагу до нього участю в зазначеному проєкті...
Отож оприлюднені зразки питань, що на них слід надати відповідь, користуючись тими чи іншими відкритими джерелами. Певна річ, у якості своєрідних родинних ініціаторів діяльності наукової можна скласти свою особливу програму освітньої підготовки, щоби потім уповноважений представник Групи "Інститут прикладної теологіїҐ", куратор курсу, отримав змогу, надавши необхідні консультації та узгодивши із родиною програму освітнього процесу, приготувати диплом (сувенір), що свідчить про набуття того чи іншого умовного фахового рівня.
Які книги можуть стати при нагоді у такій справі? Ймовірно, слід згадати Біблію, Новий Завіт, «Закон Божий», «Катехізис», , розроблений від імені Групи "Інститут прикладної теології" проєкт рукопису твору "Дивосвіт", численні довідкові матеріали про житія святих угодників, інші мережеві ресурси, в яких у доступній формі йдеться про істини віри християнської, православної. Отож дослідження цих джерел разом зможе надати відповідну мотивацію на зазначеному підґрунті здобуття умовного наукового ступеня.
Участь у проєкті утвердить авторитет родини, сприятиме підтримці гармонійних відносин сімейної атмосфери, дасть змогу пережити унікальні моменти спільної справи дослідження християнського звичаю, побутування.
Змістом зазначеного задуму є і надання пошукувачам формального засвідчення набуття освіти певних додаткових навичок роботи з інформаційними джерелами, а також присвоєння фахових рівнів умовної «вищої освіти» за програмами «бакалаврату», «магістратури», «аспірантури» та «докторантури».
Для того, аби отримати посвідчення-диплом проєкту «Домашня Академія «Сокіл» (заламінований виріб, сувенір), представникам родини достатньо сформулювати власні побажання щодо теми бажаного наукового дослідження, написаши листа на електронну адресу Групи "Інститут прикладної теології", щоби скористатися необхідними консультаціями куратора курсу з метою освоєння освітнього процесу, отримання диплому-сувеніру в електронному вигляді, (відповідний дизайнерський макет), підготувати його друковану версію згідно інструкції нескладного алгоритму, аби згодом вручити від імені Групи «Інститут прикладної теології».
Якщо Ви бажаєте отримати сувенір-нагрудний знак причетності до Групи «Інститут приладної теології» (полікерамічний виріб), слід надіслати листа про це на поштову скриньку spiritadvance@ukr.net. Ваш запит буде взятий до уваги. З Вами узгодять питання отримання виробу поштою.
Отож запрошуємо Вас, принагідно, стати учасниками освітнього родинного проєкту «Домашня Академія «Сокіл» з метою надання сімейного статусу випускників «Академії» з присвоєнням відповідного умовного фахового рівня.
Що потрібно пошукувачу статусу учасника освітнього родинного інтелектуального проєкту «Домашня Академія «Сокіл» для людей будь-якого віку»?
1. Бажання отримати знання, живий інтерес до проблем філософії та богослів’я.
2. Певні навички роботи з відкритими довідковими інформаційними джерелами.
3. Творчі підходи до опрацювання та розвитку тематики досліджень.
4. За відповідної нагоди можливість незначних витрат, пов’язаних, зокрема, із виготовленням та надсиланням Вам поштою сувенірного виробу, в якому застосований представницький символізм Групи «Інститут прикладної теології» (полікерамічний нагрудний знак).
Для чого потрібен статус учасника освітнього родинного інтелектуального проєкту «Домашня Академія «Сокіл» для людей будь-якого віку»?
1. Це вигідно та оригінально презентує Вашу родину з позицій зацікавлення проблематикою сенсів, думки, мислення, підтримки духовної традиції світогляду.
2. Зазначений вище сувенір буде чудовою можливістю засвідчити Ваші вишукані підходи до обрання елементів особистісних презентаційних аксесуарів, які мають унікальне символічне та смислове значення.
3. Ви матимете змогу провести час у творчій родинній інтелектуальній і мистецькій роботі, яка буде прекрасною нагодою розвитку та підтримки гарних талантів і здібностей, сприятиме гармонізації родинних відносин.
УВАГА!
Чинність дипломів (сувенірів) зазначеного проєкту Представництво Групи «Інститут прикладної теології» визнає лише у випадку наявності навчального процесу без тих чи інших інформаційних елементів дискримінації людей за будь-якою ознакою, а також, якщо є відповідність його нормам гуманної, християнської та законодавчої етики світогляду і міжособистісних відносин, основних традиційних засад релігійного віровчення.
Зразок довільної узагальненої програми творчого конкурсу «першого, бакалаврського рівня», «другого, магістерського рівня», «аспірантури» чи «докторантури» умовно-вищої освіти
Зі спеціальності «богослів’я»
За допомогою обраного куратора курсу необхідно підготувати твір обсягом від двох до п’яти друкарських аркушів на наступну тему (за вибором):
1. Бог і Всесвіт (Чому Бог створив світ? Яке існує різноманіття створінь від найпростіших до найскладніших, із чим це пов’язано? Яка є гармонія світу, в чому вона виявляється? Яким на Вашу думку було життя перших людей у Раю? Що сталося із людством після їхнього гріхопадіння?)
2. Значення Євангелія для людини (Для чого Спаситель прийшов у світ? Що Він приніс власним ученням людям? Хто були його друзі і чому? Які основні посили Євангелія потрібно застосовувати у житті, щоби воно стало кращим?)
3. Спілкування з Богом (Для чого існують храми? Що вам відомо про внутрішній устрій храму? Як слід поводитися у храмі? Які молитви потрібно читати вдома та про що у них ідеться? Для чого слід молитися та благочестиво жити?)
4. Довільна тема, узгоджена із куратором курсу.
Зі спеціальності «релігійна філософія»
За допомогою обраного куратора курсу необхідно підготувати твір обсягом від двох до п’яти друкарських аркушів на наступну тему (за вибором):
1. Добро і зло (Як Бог ставиться до добра і зла? Що відбувається із людиною, якщо вона обирає добрі або злі вчинки? Що вам відомо про добрих і злих духів, як вони впливають на людину? Чи має особистість свободу у своєму житті обирати добро або зло, від чого це може залежати?)
2. Щасливе життя (Людина буває щасливою? Від яких чинників залежить благоденство людини? Чи може зла людина бути щасливою, а блага' нещасною, від чого це залежить? Чи можливе переживання щастя від виконання волі Господньої-Заповідей Божих і чому? Чи може бути людина нещасною від порушення Заповідей Божих і чому?)
3. Благо, як мета життя (Для чого потрібно творити добро у своєму житті? Що сприяє людині зрозуміти велике значення добра? Які існують повчальні умовні приклади доброго впливу гарних вчинків на світ і на людей? Чи потрібно себе примушувати до вчинення добра, доки це не стане звичкою, і якщо так, то чому? Які можуть бути наслідки відсутності добрих вчинків, почуттів і помислів для всіх людей?)
4. Довільна тема, узгоджена із куратором курсу.
Зі спеціальності «релігійна культура та мистецтво»
За допомогою обраного куратора курсу необхідно підготувати твір обсягом від двох до п’яти друкарських аркушів на наступну тему (за вибором):
1. Іконописні звичаї (Чому ангелів зображають із крилами? Що означає меч в руках ангела, колір його одягу? Про що свідчать німби у зображеннях святих? Які кольори та що саме означають в іконописі? Чому Свята Тройця має вигляд трьох ангелів за столом, яка історія цієї події? Де слід розташовувати ікони у себе вдома, чому існує звичай молитися перед іконами? Яке має значення зосередженість на молитві та що для цього потрібно, що цьому сприяє?)
2. Піснеспіви у бутті християнина (Які піснеспіви прийнято виконувати у храмі, чи можна співати також вдома церковні молитви? Що таке «псальми», які вам відомі церковні піснеспіви, що ви знаєте про їхній зміст, а також про їх історію походження? Чи можна співати у церкві разом із хором та чому, що таке «гласовий спів» та для чого він потрібний?)
3. Символи у богослужінні (Для чого здійснюють кадіння у храмі та вдома, для чого запалюють свічі й лампади, що означають зазначені символічні дії? Для чого застосовують символи та чого саме можна досягати з їхньою метою? Що таке слово «символ», які вам відомі християнські символи та що вони означають? Чому символи можуть бути також оберегами для свідомості людини? Яке важливе значення виконують символи у житті людини, наприклад, під час заручин? Які вам відомі слова-символи та дії, що застосовуються під час різдвяних та інших привітань у побуті християнина?)
4. Довільна тема, узгоджена із куратором курсу.
Після розгляду куратором творчих умовно-наукових робіт сімейний пошукувач присвоєння фахового рівня умовної «вищої освіти» за програмою «бакалаврату», «магістратури», «аспірантури» чи «докторантури» в освітньому родинному інтелектуальному проєкті «Домашня Академія «Сокіл» отримує диплом (сувенір) за обраною спеціальністю, завірений підписом уповноваженого представника зазначеного проєкту. Здобуття освіти в "Домашній Академії "Сокіл" відбувається на засадах благодійної ініціативи з боку Представництва Групи "Інститут прикладної теології", не потребуючи для цього фінансових чинників мотивації надання відповідних послуг.
Важлива постійна підтримка проєкту "Домашньої Академії "Сокіл" в спосіб триваючої актуалізації надбання відповідної змістовної інформації, самоосвіти, підвищення власної кваліфікації.