top of page
Інститут прикладної теології

Група "Інститут прикладної теології", спільнота «Воскресіння» створена у 2020 році з метою дослідження релігії, християнської традиції в багатомірній розмаїтості її проявів і тенденцій, а також інших духовно-культурних явищ із позицій ортодоксії.
Наша концепція об'єднання ґрунтується на засадах свободи творчої та будь-якої іншої діяльності, підтримки добрих релігійних звичаїв у розмаїтих доступних форматах.
Усвідомлюючи потребу долучення до багатовекторних значимих процесів, ми намагаємося об'єднати зусилля людей у справі творення конструктивних посилів суспільству. 
Важливим напрямком нашої місії є також особистісна ґенеза на ґрунті перспективних критеріїв і мотивацій. Адже саме власний розвиток і становлення з позицій належних, коректних орієнтирів сприяють взаємодії з оточенням на основі духовних цінностей. 
Ми хотіли би принести у світ посильну лепту добра, кожний на своєму місці, в міру сил і можливостей. Тож хай допоможе у цій справі усім нам Господь. 
Будемо раді новим учасникам групи, спілкуванню і пошуку в царині творчої та будь-якої іншої ініціативи щодо утвердження у суспільстві взірців духовної традиції світогляду.

конкурс "Слово: Terra Incognita"

"Є одне, на перший погляд, просте питання, яке потребує відповіді.
Завдання учасників конкурсу "Слово: Terra Incognita" відповісти на нього по суті, якомога грунтовніше, з розумінням підходів та мети його постановки.
Тож чекаємо Ваших рішень..."

vector-symbols.png

З давніх давен існує традиційна містика, що дарує змогу віднаходити мисленнєво-свідомісні крила власної душі...

Особистість вміщає неймовірне, надзвичайне. Про це йдеться у рукописі книги "Дивосвіт"...

vector-symbols.png
Книга "Дивосвіт"
Анатолій Хільченко: твори

Матеріали посилання, що мають на меті сприяння становленню, гармонії, розвитку особистості, генезі та утвердженню духовних,  культурних, інтелектуальних, а також розмаїтих суспільних світоглядних перспективних цінностей...

vector-symbols.png

Група «Інститут прикладної теології», Спільнота «Воскресіння» започатковує освітній родинний проєкт, що має назву «Домашня Академія «Сокіл» для дітей будь-якого віку».

Запрошуємо ознайомитися із концепцією проєкту та взяти участь у ньому...

vector-symbols.png
"Домашня Академія "Сокіл"
bottom of page